Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)
Ležící dívka, signováno vpravo dole M. Tichý, tuš/karton, 45 x 64 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Provenience:
pozůstalost kyjovského sběratele JUDr. Ladislava Machýčka
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |